POTŘEBUJETE PRACOVNÍKY?

Anebo volejte 222 264 849

Dejte nám o sobě vědět
a pošlete nám svůj životopis.

Chcete pracovat?

Více informací o volných
pracovních nabídkách se dozvíte na:

Brigady.info

POTŘEBUJETE RYCHLE PENÍZE? VYZKOUŠEJTE JEDNODENNÍ BRIGÁDY.

rýchleprachy

 

 

Je v dnešní době vůbec možné "přežít" jako student nebo nezaměstnaný bez občasného přivýdělku? Možná máte něco našetřené, případně patříte ke šťastlivcům, kterým rodiče posílají finanční objetí, ale vždy zde zůstává potřeba po peněžní rezervě.

Načrtnutý problém je srdci blízký téměř všem vysokoškolákům, kteří jsou zvyklí udělat si víkend párkrát do týdne. Peněženky stále intenzivněji zejí prázdnotou a situaci je třeba řešit. Ideální modlou se v takovém případě stává slovní spojení: jednodenní brigáda.

Benefity a výhody krátkodobé pracovní "náplně" mezi zaměstnáními

Jednodenní brigády nesou s sebou určité výhody, které vás v budoucnu mohou zatraktivnit před personalisty při hledání stabilního zaměstnání.

 • Vyděláváte si, než si najdete dlouhodobou práci.
 • Získáte finanční gramotnost. Jinými slovy, naučíte se efektivně zacházet s penízky.
 • Vaše přítomnost ve společnosti je "testovací jízda", na jejímž základě vás zaměstnavatel může později zařadit ke kmenovým pracovníkům.
 • Rozšíříte si obzory v nových oborech, o které jste dosud neměli zájem.
 • Získáte nové pracovní návyky, bez kterých byste v budoucnu mohli mít problémy.
 • Nový kolektiv, zlepšíte se v komunikaci, seznámíte se s lidmi, kteří mají stejné problémy a mohou vám v budoucnu pomoci.
 • Efektivní využití času.
 • Některé jednodenní brigády nabízejí kurzy na zaučení (např. Kurz pro potravinářský průmysl, krátký vzdělávací kurz, vysokozdvižné vozíky atd.).
 • První pracovní návyky vám zvednou sebevědomí, zodpovědnost a také přispějí k osamostatnění.

Důvody proč se vyplatí vyzkoušet jednodenní brigády:

 1. Rychlé peníze / množství nabídek - jak jsme si už zmínili, každému vysokoškolákovi se sejdou rychle vydělané peníze na jídlo nebo párty. Výhoda jednodenních brigád spočívá v tom, že jich je na výběr neskutečně mnoho. Máte tak možnost párkrát přes týden si přivydělat, abyste měli dostatek peněz na víkend.
 2. Jedinečná možnost - některé typy krátkodobých brigád bývají dočasné nebo pouze sezónní. Využijte proto jedinečnou možnost právě nabízených brigád.
 3. Přístupnost - jednodenní brigády se vyřizují velmi rychle a jednoduše. Jsou tedy ideální pro vyplnění času při hledání stabilní pracovní pozice.
 4. Nějaká práce je lepší než, žádná - přestože jednodenní brigáda nebude mít nic společného s oborem vašeho zájmu, je stále působivější, než prázdný životopis s obrovskými mezerami mezi jednotlivými zaměstnáními.

Všechny tyto důvody lze považovat za řešení "hluchých míst" mezi zaměstnáními.

Příklady jednodenních brigád

Společnosti, personální agentury, různé firmy v Čechách i na Slovensku nabízejí studentům a nezaměstnaným množství příležitostí v podobě jednodenních brigád. Práce je opravdu téměř všude, jen je třeba úsilí, trpělivost a zejména chuť pracovat. Viz aktuální nabídku brigád, které možná najdete i ve svém okolí (Finanční ohodnocení je uvedeno v čistém):

Hosteska: Přímá komunikace s lidmi na různých společenských akcích. Finanční ohodnocení: 1200 Kč / den.

Doručování letáků do schránek: Brigáda, která je dostupná v každé obci. Finanční ohodnocení: 80 Kč/hod.

Telefonista: Komunikace s klientem (telefon, e-mail, chat), telemarketingový prodej. Finanční ohodnocení: 120 Kč/hod.

Uklízečka a hospodyně: Úklidové práce, práce v kuchyni. Finanční ohodnocení: 85 Kč/hod.

Prodej kosmetických výrobků: prodej toho, co je hlavně ženám a dívkám srdci blízké - s kosmetikou. Finanční ohodnocení: 150 Kč/hod.

Promotérka / promotér: aktivní oslovování zákazníků, komunikace se zákazníky, vyplňování formulářů, všechny ostatní práce, které budou potřeba. Finanční ohodnocení: 110 Kč/hod.

Práce ve výrobě: obsluha stroje, zpracování a dočišťování rybích filetů. Finanční ohodnocení: 90Kč/hod (po zapracování 100 Kč/hod).

Inventura: přepočítávaní zboží v malých i velkých obchodech, zaškolení, převážně noční práce. Finanční ohodnocení: 80 Kč/hod.

Asistentka prodeje: Brigáda v obchodech s oblečením v mladém a příjemném kolektivu. Možnost individuálního rozvržení směn. Finanční ohodnocení 70-90 Kč/hod.

Pomocné stavební práce: pomoc při rekonstrukci, přestavbě, malování domu a bytů. Vhodné pro muže jako přivýdělek. Finanční ohodnocení 80-100 Kč/hod. 

Matúš Pekar 

comments powered by Disqus

Nejnovější články

NENÁVIDÍTE SVOJI PRÁCI? TOTO JSOU VAŠE MOŽNOSTI

Zajímala by mě statistika, kolik Čechů je konstantně spokojených ve svém zaměstnání. Kdoví. S určitostí však můžeme tvrdit, že občasnou nechuť, nenávist a odpor ke své práci pociťuje každý, bez ohledu na to, zda pracuje na stavbě, v kanceláří nebo ve vědeckém ústavu. Jak ale řešit situaci, když jsem dlouhodobě nespokojený se vším, co mě konfrontuj… více

PENÍZE A ŠTĚSTÍ: DO JAKÉ MÍRY SPOLU SOUVISÍ?

Kolik peněz stojí štěstí? Odpovědi na tuto otázku se napříč naší malou zemí liší. Někdo je šťastný, když vydělává v průměru alespoň 12.000 – 16.000 Kč / měsíčně, jiný zase, má-li peníze na nájem, aby se nemusel nastěhovat zpět k rodičům. Pozitivní psychologie říká, že štěstí se rodí už v momentě, kdy má člověk pokryty všechny základní potřeby jako … více

Nejčtenější články

ARE YOU READY NA PRACOVNÍ POHOVOR V ANGLIČTINĚ?

  Abyste úspěšně demonstrovali způsobilost pro pracovní pozici, je nutné se předem kvalitně připravit. Žádný strach, nejedná se o nic nezvládnutelného. Existuje pár často kladených anglických otázek, které vám personalista s největší pravděpodobností položí na pracovním pohovoru. Na tyto otázky si připravíte stručné, ale adekvátní odpovědi tak, … více

HLEDÁTE PRÁCI NEBO BRIGÁDU?

Způsobů, jak se v dnešní době dá hledat práce, je hned několik. Když jsem já před několika lety hledala své první zaměstnání, věřte nebo ne, slovo „internet“ bylo v té době něco tak neobvyklého jako sníh v létě… :-) více

BRIGÁDA PŘES INTERNET? VYHNĚTE SE PODVODNÍKŮM!

  I vám už někdy reklamní poutač tahal medové řeči až pod nos? Nabízená práce / brigáda na internetu byla právě ve vašem oboru (jupí!), výška mzdy o něco vyšší než průměrná (paráda!) a navíc můžete pracovat z domova (juchuchu!). Při opětovném čtení reklamy jste však zjistili, že něco není v pořádku. Text možná vzkvétal gramatickými chybami nebo … více

Copyright©2012 for PROPLUSCO by visibility