Dejte nám o sobě vědět
a pošlete nám svůj životopis.

Chcete pracovat?

Více informací o volných
pracovních nabídkách se dozvíte na:

Brigady.info

BRIGÁDNÍCI - HLEDÁME BRIGÁDNÍKY

BRIGÁDY

Pokud máte zájem o dočasnou nebo příležitostnou práci, ideální jsou pro Vás brigády.

Více o aktuálních volných brigádách se dozvíte na www.brigady.info. Na této stránce se brigádníci mohou přímo přihlásit na konkrétní volné brigády v jednotlivých regionech, zaregistrovat se do databáze uchazečů, ale také se podělit o své zkušenosti s prací v naší pracovní a personální agentuře s ostatními.

ZAREGISTRUJTE SE ZDARMA

ZPŮSOBY ODMĚŇOVÁNÍ

Pracovníci mohou být vyplácení v hotovosti nebo na účet, který uvedou. Výplatu za práci mohou dostávat v týdenních nebo měsíčních cyklech.

Nejnovější nabídky brigád

Nebyly nalezeny žádné nabídky

ZAREGISTRUJTE SE U NÁS

V případě Vašeho zájmu o brigádu nebo práci zprostředkovanou naší pracovní a personální agenturou se prosím bezplatně a nezávazně zaregistrujte na brigady.info

Registrovat

V případě nabídky volné brigády nebo zaměstnání, na které budete splňovat požadavky, Vás bude kontaktovat náš pracovník.

USPĚJTE PŘI POHOVORU

Cílem přijímacího pohovoru je spojit uchazeče o práci a zaměstnavatele. Toto spojení by mělo přinést benefity, spokojenost a úspěch oběma stranám. Z tohoto důvodu kladou firmy na úvodním pohovoru velký důraz na získání co nejvíce informací o uchazeči o zaměstnání. Konečný výsledek prvního setkání ve Vaší potenciálně nové práci závisí jen na Vaší schopnosti přesvědčit osobu, která pohovor vede, že vy jste pro danou pracovní pozici správný člověk.

NEZAPOMÍNEJTE, ŽE I VY JSTE MOŽNÁ SOUČÁSTÍ FIRMY, O KTEROU JSTE PROJEVILI ZÁJEM. NEBOJTE SE PROTO KLÁST OTÁZKY I VY - OVŠEM KRÁTKÉ, PŘESNÉ A ODPOVÍDAJÍCÍ DANÉ SITUACI.

Životopis je první věc, se kterou váš potenciální zaměstnavatel přichází do styku. Právě proto musí být napsán bezchybně. V následujících řádcích naleznete užitečné tipy na jeho správné vypracování.

PTÁT BYSTE SE MĚLI:

  • na nabízené pracovní místo nebo brigádu,
  • na další možnosti vývoje,
  • na výchovu a vzdělávání perspektivních pracovníků,
  • na organizaci práce,
  • na složení týmu.
  • K otázce platu přistupujte až na konci pohovoru.

Pracovněprávní vztahy jsou často komplikované, ale velmi důležité, protože práce tvoří minimálně třetinu z našeho každodenního života.
O tom, co má obsahovat například pracovní smlouva, se dočtete na stránkách Generální prokuratury České republiky

Právní informace

Evidence překladatelů a tlumočníků

Evidence překladatelů a tlumočníků (služby tlumočníka)

Rejstřík trestů

Rejstřík trestů (CzechPoint)

Copyright©2012 for PROPLUSCO by visibility