Administrativní výpomoc, 160 Kč/hod- výplata týdně | PROPLUSCO s.r.o
Víc informací Ok
Nezávazná cenová nabídka pro firmy
Kolik lidí potřebujete?
Vyplňte níže údaje
Vyplňte jméno
Vyplňte telefonní číslo
Vyplňte email
*Povinné údaje
Vyplňte město
Musíte súhlasiť s podmienkami.

Najděte si práci

Administrativní výpomoc, 160 Kč/hod- výplata týdně Tachov 160.00 Brigáda

Krátky popis

Hledáme administrativní výpomoc do přátelského kolektivu logistické společnosti, která může docházet pravidelně ve dnech středa, čtvrtek, pátek.

Náplň práce:
- Zakládaní dokumentů
- Skenování dokumentů
- Odpovídaní na emailovou korespondenci v anglickém jazyce
- Zpracovávání materiálů na PC a zadávání dat.

Požadujeme:
- Možnost pracovat ve dnech středa, čtvrtek, pátek
- Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B1
- Spolehlivost
- Pečlivost

Nabízíme:
- Možnost získání praxe v oblasti logistiky a administrativy
- Dlouhodobou brigádu
- Vhodná práce pro studenty
- Smlouva na DPP
- 160Kč/hod.

POUČENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

OSPRAVEDLŇUJEME SA, PONUKA UŽ NIE JE AKTUÁLNA.

Registrácia
Registrace v naší pracovní a personální agentuře je úplně zdarma a bez jakýkoliv poplatků.
Registrovat se