Asistent/ka projektového manažera.

"> Asistent/ka projektového manažera | PROPLUSCO s.r.o
Nezávazná cenová nabídka pro firmy
Kolik lidí potřebujete?
Vyplňte níže údaje
Vyplňte jméno
Vyplňte telefonní číslo
Vyplňte email
*Povinné údaje
Vyplňte město
Musíte súhlasiť s podmienkami.

Najděte si práci

Asistent/ka projektového manažera Praha 28 000 Kč až 30 000 Kč hlavní pracovní poměr

Krátky popis

Hledáme posilu do přátelského kolektivu personální agentury, která působí na trhu již přes 20 let, na pozici Asistent/ka projektového manažera.

Náplň práce

  • Pomoc projektové manažerce s vedením projektů

  • Obsazování předem dohodnutých pracovních pozic (nejčastěji brigády)

  • Tvorba veškeré administrativy, spojená s nástupem nových brigádníků

  • Kontaktování stávajících brigáníků s nabídkou směn a následně jejich koordinace, řešení problémů se směnami brigáníků

  • Další administrativa spojená s chodem pobočky

Požadavky na zaměstnance

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

  • Zkušenosti s administrativní pozicí výhodou

  • Znalost práce na PC – MS Office

  • Řidičský průkaz skupiny B

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Dlouhodobá spolupráce v rozrůstající se společnosti

  • Přátelský tým, který táhne za jeden provaz

  • Práce v dynamickém a neformálním prostředí

  • 25 dnů dovolené

  • Multisport kartu

  • Stravenky

  • Možnost využít home office

  • Místo výkonu práce u stanice metra A – Hradčanská

  • Nástup možný ihned

POUČENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Registrácia
Registrace v naší pracovní a personální agentuře je úplně zdarma a bez jakýkoliv poplatků.
Registrovat se