Víc informací Ok
Nezávazná cenová nabídka pro firmy
Kolik lidí potřebujete?
Vyplňte níže údaje
Vyplňte jméno
Vyplňte telefonní číslo
Vyplňte email
*Povinné údaje
Vyplňte město
Musíte súhlasiť s podmienkami.

Najděte si práci

Operátor/ka ve výrobě, Kozomín 120 - 140 Kč/hod Stredočeský kraj 120.00 Směny: 15 Brigáda

Krátky popis

Hledáme několik spolehlivých brigádníků do výroby kovových součástek k nábytku.
Náplň práce: kopletace kovových výrobků, montáž výrobků a další pomocné práce.
Termín práce: pondělí – pátek od 6:00 do 14:30, práce cca do 30.4.2021
Místo práce: Kozomín

Požadujeme
- Plnoletost
- Pečlivost a spolehlivost
- Nutnost možnosti pracovat po-pá do cca 30.4.2021
- Zájem pracovat pravidelně
- Obuv s pevnou špičkou

Nabízíme
- Fixní odměna 120 Kč/hod, +20 Kč/hod docházkový bonus v případě splnění celého termínu práce
- Nástup ihned
- Výplatu zasíláme 1x týdně na účet
- Smlouvu DPP

POUČENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

VYBERTE SI DATUM Brigády
Duben 2021
PO ÚT ST ČT SO NE

Registrácia
Registrace v naší pracovní a personální agentuře je úplně zdarma a bez jakýkoliv poplatků.
Registrovat se