Skladník ve skladu Nupaky, noční směny, 180Kč/hod+bonusy, 1x výplata týdně | PROPLUSCO s.r.o
Nezávazná cenová nabídka pro firmy
Kolik lidí potřebujete?
Vyplňte níže údaje
Vyplňte jméno
Vyplňte telefonní číslo
Vyplňte email
*Povinné údaje
Vyplňte město
Musíte súhlasiť s podmienkami.

Najděte si práci

Skladník ve skladu Nupaky, noční směny, 180Kč/hod+bonusy, 1x výplata týdně Říčany 180.00 Brigáda

Krátky popis

Hledáme spolehlivé brigádníky na brigádu do skladu s malými součástkami do aut.

Náplň práce: Pickování a balení zboží, vyskladňování a naskladňování, práce se čtečkou a další pokyny dle nadřízeného pracovníka.

SMĚNY: noční 23:00-7:00

Místo práce: NUPAKY (zajištěn svoz zdarma z Roztyl)

Požadujeme:
- Plnoletost
- Zkušenosti v oboru výhodou

Nabízíme:
- Odměnu 180Kč/hod+20Kč/hod po zaučení + měsíční bonusy za plnění docházky a normy
- Výplatu zasíláme 1x týdně na účet
- Smlouva DPP

POUČENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

OSPRAVEDLŇUJEME SA, PONUKA UŽ NIE JE AKTUÁLNA.

Registrácia
Registrace v naší pracovní a personální agentuře je úplně zdarma a bez jakýkoliv poplatků.
Registrovat se