Skladník ve skladu s VZV, 160 - 170 Kč/hod, 1x výplata týdně | PROPLUSCO s.r.o
Víc informací Ok
Nezávazná cenová nabídka pro firmy
Kolik lidí potřebujete?
Vyplňte níže údaje
Vyplňte jméno
Vyplňte telefonní číslo
Vyplňte email
*Povinné údaje
Vyplňte město
Musíte súhlasiť s podmienkami.

Najděte si práci

Skladník ve skladu s VZV, 160 - 170 Kč/hod, 1x výplata týdně Praha východ 170.00 Brigáda

Krátky popis

Pro dodavatelskou firmu náhradních dílů do automobilů, hledáme spolehlivé brigádníky na brigádu s platným průkazem VZV.

Náplň práce: Vyložení palet z kamionu pomocí elektrického paleťáku nebo vysokozdvižného vozíku, založení zboží na paletách pomocí retraku, vypikování zboží a práce se čtečkou.

Termín práce:

- ranní směna: pondělí až sobota v čase 7-15

- odpolední směna: pondělí až pátek v čase 15-23

Místo práce: Nupaky (okres Praha - Východ), doprava vlastní nebo využití městské dopravy z Opatova (metro C)

Požadujeme:

- Pečlivost a spolehlivost
- Plnoletost
- Možnost pravidelné docházky na ranní nebo odpolední směny
- Platný průkaz VZV
- Zkušenosti v oboru výhodou

Nabízíme:

- Odměnu 140 Kč/hod + výkonnostní bonus 10 Kč/hod
- Příplatek za splnění normy
- Výplatu zasíláme 1x týdně na účet
- Smlouva DPP
- Dlouhodobou spolupráci

POUČENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

OSPRAVEDLŇUJEME SA, PONUKA UŽ NIE JE AKTUÁLNA.

Registrácia
Registrace v naší pracovní a personální agentuře je úplně zdarma a bez jakýkoliv poplatků.
Registrovat se