Stěhovák | PROPLUSCO s.r.o
Nezávazná cenová nabídka pro firmy
Kolik lidí potřebujete?
Vyplňte níže údaje
Vyplňte jméno
Vyplňte telefonní číslo
Vyplňte email
*Povinné údaje
Vyplňte město
Musíte súhlasiť s podmienkami.

Najděte si práci

Stěhovák Praha 35 000 Kč – 40 000Kč hlavní pracovní poměr

Krátky popis

Jsme jedním z lídrů na trhu stěhování, kde působíme již 20 let. Nabízíme kompletní služby a také stěhování po celém Česku, Slovensku nebo mezinárodní stěhování po celém světě. Poskytujeme také služby národní, mezinárodní přepravu zboží a skladování. Naše služby poskytujeme klientům ze soukromé i obchodní sféry. Každý zákazník je pro nás jedinečný, proto každému poskytujeme individuální potřeby dle jejich potřeb.

Náplň práce

  • Organizace stěhování – později koordinace brigádníků

  • Vykládka a nakládka stěhovaného nábytku

  • Lehká montáž a demontáž nábytku

  • Manipulace ve skladu s uskladňovanými věcmi

  • Rozvoz naložených věcí

Požadavky na zaměstnance

  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost

  • Zkušenosti se stěhováním výhodou

  • Nutnost vlastnit řidičský průkaz skupiny B

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Dlouhodobá spolupráce v rozrůstající se společnosti

  • HPP, IČO, DPP, možnost i jiné smlouvy

  • Přátelský tým, který táhne za jeden provaz

  • Práci v dynamickém a neformálním prostředí

  • Nástup možný ihned

  • Pracovní doba domluvou (dle naplánovaných zakázek)

  • Plat domluvou

POUČENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Registrácia
Registrace v naší pracovní a personální agentuře je úplně zdarma a bez jakýkoliv poplatků.
Registrovat se