Úklid venkovního prostoru, Jirny/Jažlovice, 180 Kč/hod | PROPLUSCO s.r.o
Víc informací Ok
Nezávazná cenová nabídka pro firmy
Kolik lidí potřebujete?
Vyplňte níže údaje
Vyplňte jméno
Vyplňte telefonní číslo
Vyplňte email
*Povinné údaje
Vyplňte město
Musíte súhlasiť s podmienkami.

Najděte si práci

Úklid venkovního prostoru, Jirny/Jažlovice, 180 Kč/hod Stredočeský kraj, Jirny, Jažlovice 180.00 Brigáda

Krátky popis

Hledáme několik šikovných brigádníků na pozici úklidového pracovníka venkovního prostoru.
Náplň práce: vynášení košů, práce související s údržbou komunikací a venkovních ploch, sekání a úklid trávy, hrabání listí, údržba stromů a zeleně v rámci areáluvymetání ramp, úklid sněhu, posyp chodníků apod.. Práce vhodná pro muže.
Pracovní doba: pondělí - pátek, 8:00-17:00
Místo výkonu práce: Jažlovice/Jirny
Požadujeme:
- Plnoletost
- Možnost pracovat od pondělí do pátku
- Pečlivost a spolehlivost
- Řidičský průkaz skupiny B výhodou
Nabízíme:
- fixní odměnu 180 Kč/hod
- smlouva DPP
- výplata zasílána 1x týdně
- dlouhodobou spolupráci

POUČENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

OSPRAVEDLŇUJEME SA, PONUKA UŽ NIE JE AKTUÁLNA.

Registrácia
Registrace v naší pracovní a personální agentuře je úplně zdarma a bez jakýkoliv poplatků.
Registrovat se