Vychystávání objednávek, až 150 kč/hod, VÝPLATY TÝDNĚ | PROPLUSCO s.r.o
Nezávazná cenová nabídka pro firmy
Kolik lidí potřebujete?
Vyplňte níže údaje
Vyplňte jméno
Vyplňte telefonní číslo
Vyplňte email
*Povinné údaje
Vyplňte město
Musíte súhlasiť s podmienkami.

Najděte si práci

Vychystávání objednávek, až 150 kč/hod, VÝPLATY TÝDNĚ Ostrava 130.00 Brigáda

Krátky popis

Hledáme několik šikovných zaměstnanců do skladu na vychystávání objednávek.

Náplň práce: balení a vychystávání drobných zásilek (do 2 kg), práce se skenerem nebo práce u poloautomatického pásu.

Práce je jednoduchá a manuálně nenáročná s minimem chození po skladu. Je kladen důraz především na kvalitu a správné vychystání.

Směny: - Ranní 6:00 – 14:30
- Odpolední – 13:00 – 21:30
- Směny jsou pouze pondělí a úterý

Lokalita: BRNO

Požadujeme
- Čistý VRT
- Pravidelnou docházku – ideálně pondělí až pátek na jednu ze směn (volno po dohodě)
- Spolehlivost

Nabízíme
- Dlouhodobou spolupráci
- Možnost vyplácení týdenních výplat
- Fixní odměna 130 kč/hod + 20kč/hod docházka a výkon
- Čisté a suché prostředí s průměrnou teplotou (na tričko)
- Smlouva na DPČ

POUČENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

OSPRAVEDLŇUJEME SA, PONUKA UŽ NIE JE AKTUÁLNA.

Registrácia
Registrace v naší pracovní a personální agentuře je úplně zdarma a bez jakýkoliv poplatků.
Registrovat se