Výpomoc v obchodě s oblečením, výplata 1x týdně, 150 Kč/hod | PROPLUSCO s.r.o
Nezávazná cenová nabídka pro firmy
Kolik lidí potřebujete?
Vyplňte níže údaje
Vyplňte jméno
Vyplňte telefonní číslo
Vyplňte email
*Povinné údaje
Vyplňte město
Musíte súhlasiť s podmienkami.

Najděte si práci

Výpomoc v obchodě s oblečením, výplata 1x týdně, 150 Kč/hod Praha 150.00 Brigáda

Krátky popis

Do různých obchodů s oblečením po celé Praze hledáme milé a komunikativní brigádníky na dlouhodobou spolupráci, kteří by pracovali jako asistenti na prodejně.
Náplň práce: řazení a skládání oblečení, pomoc zákazníkům, úklid prodejny, výpomoc na prodejně
Místo práce: Václavské náměstí, Chodov, Anděl, Smíchov a další.
Termín práce: nástup možný ihned, termíny dle domluvy.

Požadujeme
- plnoletost
- pečlivost a spolehlivost
- komunikativní povahu
- možnost dlouhodobé spolupráce
- možnost docházet některé dny v týdnu i o víkendu

Nabízíme
- 150 Kč/hod
- DPP
- možnost výběru směn
- přátelský kolektiv
- dlouhodobou spolupráci

POUČENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

OSPRAVEDLŇUJEME SA, PONUKA UŽ NIE JE AKTUÁLNA.

Registrácia
Registrace v naší pracovní a personální agentuře je úplně zdarma a bez jakýkoliv poplatků.
Registrovat se