Výpomoc ve výrobní firmě, 160 Kč/hod, výplata 1x týdně | PROPLUSCO s.r.o
Nezávazná cenová nabídka pro firmy
Kolik lidí potřebujete?
Vyplňte níže údaje
Vyplňte jméno
Vyplňte telefonní číslo
Vyplňte email
*Povinné údaje
Vyplňte město
Musíte súhlasiť s podmienkami.

Najděte si práci

Výpomoc ve výrobní firmě, 160 Kč/hod, výplata 1x týdně Praha východ 160.00 Brigáda

Krátky popis

Hledáme několik šikovných brigádníků do výrobní firmy.

Náplň práce: výpomoc truhlářům při výrobě nábytku, manipulace se dřevem, udržování pořádku na pracovišti, balení hotových výrobků a další úkoly dle pokynů nadřízeného pracovníka

Pracovní doba: pondělí - pátek v 8:00-16:30

Místo výkonu práce: Březí u Prahy (cca 30 minut autobusem z Hostivaře)

Požadujeme:
- Plnoletost
- Možnost pracovat od pondělí do pátku nebo dle domluvy
- Spolehlivost
- Manuální zručnost

Nabízíme:
- Odměnu 160 Kč/hod (zasíláno 1x týdně)
- Dlouhodobou spolupráci
- Spolupráce na DPP
- Možnost parkování v areálu

POUČENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

OSPRAVEDLŇUJEME SA, PONUKA UŽ NIE JE AKTUÁLNA.

Registrácia
Registrace v naší pracovní a personální agentuře je úplně zdarma a bez jakýkoliv poplatků.
Registrovat se