Cookies nám umožňují poskytovat lepší služby. Používáním/Zobrazením stránky vyjadřujete souhlas s používáním a uchováváním cookies. Víc
Víc informací Ok
Firemní dotazník
Hledáte zaměstnance pro svoji firmu?
Pomůžeme Vám.
Vyplňte dátum
Vyplňte miesto
Vyplňte počet ľudí
Vyplňte telefónne číslo
Vyplňte email
Overte identitu
Kdo jsme a co děláme

KDO JSME A CO DĚLÁME?

PROPLUSCO je pracovní a personální agenturou, která nabízí možnost zaměstnancům najít vhodné pracovní místa na trvalý nebo brigádnický poměr, a stejně tak poskytuje zaměstnavatelům služby v oblasti pracovního leasingu, vyhledání vhodných pracovníků na volné pracovní pozice a brigádnický servis. Služby v oblasti personalistiky vykonáváme na Slovensku už od roku 1997.

Jsme tým lidí, kteří si vyslechnou vaše požadavky, splní vaše přání, a to rychle a kvalitně. Nosným pilířem naší společnosti je spolehlivost a zodpovědnost.

Naše historie se dělí na několik částí:
Obrazok slider

Náš příběh

1997

Historie naší společnosti se začíná psát v roce 1997, kdy jsme založili Agenturu Plus. Vznikli jsme jako pracovní a personální agentura s vizí nabízet pracovní místa a brigády na celém Slovensku.

Obrazok slider

Náš příběh

rok 1998

O rok na to se naše personální služby rozšířily i do České republiky, zpočátku jen na bázi sezónních prací, později jsme svoji nabídku rozšířili o možnost navázat i HPP.

Obrazok slider

Náš příběh

rok 2012

Psal se rok 2012 a naše agentura byla na trhu už 15. rok. Za tuto dobu se nám podařilo poskytnout pracovní místa více než 90.000 spokojeným brigádníkům, kteří i díky naší agentuře odpracovali spolu více než čtyři milióny hodin.

Obrazok slider

Náš příběh

rok 2014

V roce 2014 jsme přizpůsobili chod firmy možnostem, které nabízí digitalizace, a přistoupili jsme ke globálnímu nastavení firemní strategie. Naše agentura změnila název na PROPLUSCO a naše služby jsme ještě více zatraktivnily.

Obrazok slider

Náš příběh

1997

História našej spoločnosti sa začína písať v roku 1997, kedy sme založili Agentúru Plus. Vznikli sme ako pracovná a personálna agentúra s víziou ponúkať pracovné miesta a brigády na celom Slovensku

PROČ SVĚŘIT VAŠE ZAMĚSTNÁNÍ DO NAŠICH RUKOU?

JSME PRO VÁS PARTNERY

MLUVÍ ZA NÁS ZKUŠENOSTI

POSKYTNEME VÁM KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ PRO VÁŠ BYZNYS. ZABEZPEČÍME PRACOVNÍKY PRO:

Nižší management

Nižší manažment

Výkonný management

Vyžší manažment

Brigádnické práce

Brigádnicke práce

BENEFITY SPOLUPRÁCE

POKUD SE ROZHODNETE PRO NÁS, GARANTUJEME VÁM:

  • Rychlou realizaci vaší objednávky, zaměstnance pro vás začneme hledat už od jednoho týdne od zadání vašich požadavků, při brigádnickém pracovním poměru do 24 hodin.
  • Ověřitelný systém výběrového řízení zaměstnanců.
  • Záruky na vykonané služby.
  • Úsporu vašeho času – o selekci životopisů, výběr kandidátů a osobní pohovory se postaráme za vás.
  • Úsporu finančních prostředků.
  • A to všechno za přijatelné a konkurenceschopné ceny.
Zanechat zprávu
Momentálně jsme off-line, zanechte nám zprávu
Odeslat